пʼятниця, 28 квітня 2017 р.

Cоціалізації молодших школярів в освітньому просторі26 квітня в ЗОШ № 7  відбулося міське методичне об’єднання вчителів других класів.  Воно було присвячене темі соціалізації молодших школярів в освітньому просторі.
Вчителі ММО прийняли участь в цікавому майстер класі, який підготувала Смирна І. Г. «Сталий розвиток – наш вибір». Завдяки різноманітним формам роботи Ірина Григорівна переконала вчителів в необхідності і користі освіти сталого розвитку. Зміна стилів поведінки дитини розпочинається зі зміни характеру її дій в сім’ї, тому важливу роль має й освіта батьків відповідно нормам та принципам сталого розвитку. Особливо актуальною є формування культури раціонального та заощадливого споживання енергії та ресурсів.
Цікавою і пізнавальною була доповідь вчителя ЗОШ № 9 Розгільдєєвої про формування громадянської компетентності учнів початкових класів.
Пізнавальним і корисним виявився і круглий стіл, проведений на ММО « Гра як засіб розвитку творчих здібностей та розумової діяльності молодших школярів». В ході роботи над цим питанням вчителі ще раз переконалися, що гра в навчанні – це  спосіб зробити серйозну роботу цікавою. Що саме гра розвиває психологічну гнучкість, розкутість, комунікабельність емоційно вольовий вплив. Гра – це іскра, що запалює вогник допитливості, зацікавленості та вимагає концентрації уваги учнів, напруження їх сил.
А вчитель Ленець В. В. підготувала  різноманітні ігрові завдання з логічним навантаженням для уроків математики.
Також своїм досвідом роботи на засіданні ММО поділилася Розум С. А. Цікавою і корисною, особливо для молодих вчителів, була її презентація про форми і методи роботи.
ММО вчителів пройшло плідно. Кожен вчитель отримав нові знання , досвід і приємні враження від знахідок і наробок своїх колег.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар