пʼятниця, 8 грудня 2017 р.

ІІ засідання ММО «Оновлена початкова школа – центр формування освітніх компетентностей»6 грудня в ЗОШ № 12  відбулося міське методичне об’єднання вчителів третіх класів.  Воно було присвячене темі «Оновлена початкова школа – центр формування освітніх компетентностей».
Всі вчителі розуміють, що завдання сьогодення – виявити, до чого здатна конкретна дитина; розвинути ці здатності повинна саме сучасна, оновлена школа в тісній співпраці з батьками і громадськістю. Освіта покликана створити умови для інтелектуального, матеріального, фізичного розвитку кожної особистості. Саме цій проблемі і була присвячена доповідь вчителя ПМШ № 11 Розум С. А. « Якісна початкова освіта як запорука успіху дитини в майбутньому».
Пізнавальним і корисним виявився і круглий стіл, проведений на ММО Гордієнко А. В. «Обговорення проекту Державного стандарту початкової загальної освіти». Вчителі  ММО висловили свої побажання і зауваження щодо проекту,змін в освіті і нових напрямків роботи.
Цікаву й змістовну презентацію  « Активізація пізнавальної активності учнів шляхом використання ігрових моментів і цікавих завдань на уроках в початкових класах» підготувала вчитель ЗОШ № 2 Тугай М. Ю. Всі вчителі котрий раз переконалися в доцільності слів великого педагога В. Сухомлинського, що « Гра – це величезне вікно, через яке в духовний світ дитини вливається цілющий потік уявлень, понять про навколишній світ. Гра – це іскра, яка запалює вогник допитливості і цікавості».
З нестандартними формами навчання на уроках рідної мови ознайомила вчителів Келеберденко Т. В.
Друзь Т. Ю. , вчитель ЗОШ № 7, поділилася з вчителями цікавинками власного досвіду щодо проведення динамічних пауз на уроках. У ході виступу було наголошено, що динамічні паузи – один з ефективних методів забезпечення оптимізації рухової активності молодшого школяра, який попереджує втому і сприяє збереженню здоров’я дитини.
Засідання ММО пройшло цікаво і плідно. Кожен вчитель отримав                                            корисну інформацію, досвід, приємні враження від знахідок і наробок колег.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар