середа, 19 листопада 2014 р.

Цікавинки з методичної скриньки

    Інтерактивні технології відіграють важливу роль в сучасному світі. Їх перевага полягає в тому, що учні засвоюють всі рівні пізнання (знання, розуміння, застосування), у класах збільшується кількість учнів, які свідомо оволодівають навчальним матеріалом. Учні займають активну позицію в засвоєнні знань, зростає їхній інтерес в отриманні знань. Значно підвищується особистісна роль учителя - він стає лідером.

   Саме це побачили вчителі на відкритому уроці з математики, проведений вчителем  Народовською О.М. в ЗОШ №9, який відбувся 19 листопада в межах засідання методичного об'єднання вчителів 4-х класів.


      На засіданні методичного об'єднання, яке було присвячене методичним перлинкам вчителів була проведена міні-конференція.
    Розум С.А, вчитель ЗОШ № 11, ознайомила учнів з методикою створення сприятливо-стимулюючих умов для розвитку особистості молодшого школяра і підкреслила, що тільки кожний день з радістю віддаючи себе дітям, можна залучити їх до науки, захопити до праці, передати їм глибоку віру в торжество загальнолюдських цінностей.


 

    Дуже цікавими був виступ психолога Машко А.С. Вона надала практичні рекомендації щодо компетентності вчителя початкових класів у роботі з проявами дитячої агресивності.


    Методичні рекомендації стосовно навчально-виховного процесу в 4 класі вчителі отримали від методиста управління освіти Кострикіної В.В.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар